WhatsApp
Tester Parfüm Kullanım Avantajları
Tester Parfüm Kullanım Avantajları

Avantajları

Tester ürünler hakkında ilk olarak bilinmesi gereken konu sahtecilik olmamasıdır. Orijinal tester ürünler, orijinal parfümlerden üretilen %5 oranında daha fazla esansa sahip olan ürünlerdir. Bu nedenle cilt sağlığı ve kişilerin kendi kokusunu bulabilmesi için büyük şişe parfüm almasının yanı sıra orijinal tester parfüm daha avantajlı olacaktır. Bu sayede kişiler yüksek miktarda para ödemeden kendi kokusunu deneyerek ve daha az para ödeyerek bulabilir.

Orijinal tester parfüm esans olarak daha yoğun olması nedeniyle kalıcılığı da fazladır. Parfüm seçimlerinde dikkat edilmesi gereken cilt, ten gibi konuların yanı sıra vücudunuz da daha kalıcı bir parfüm kullanımı yapacaksınız. Eğer beğenmezseniz, büyük bir şişe bitirmek yerine daha küçük şişelerde olması nedeniyle uzun süre kullanım olmayacaktır.

Firmalar, orijinal tester parfüm satışlarında direkt olarak firma ile bağlantılı bir işlem yaptığı için sahte ürüne yer verilmemektedir. Bu nedenle tester parfüm alışverişlerinizde ürünün sahte olmasından, cildinize verebileceği hasardan ya da kalıcılığından endişe duymadan alım yapabilirsiniz. Orijinal tester parfüm ürünleri direkt olarak markanın orijinal şişesinden üretildiği için kullanımda da belirli orijinallik esasları bulunmaktadır.

Orijinal tester parfüm kullanım avantajları, normal boy ve orijinal parfüm kullanımından daha fazladır. İlk olarak bütçe konusu ile tester parfümler daha fazla tercih edilmektedir. Bütçe dışında kalıcılığı daha fazla olan ve yoğunluk açısından da etkili olan orijinal tester parfümler uzun süreler boyunca kıyafetleriniz de ve cildin vücut ısısının sıcak olduğu noktalar da kalacaktır. Orijinal tester parfüm kullanımı diğer parfümlere göre daha avantajlıdır.