WhatsApp
Neden Tester Parfüm Tercih Etmeliyiz
Neden Tester Parfüm Tercih Etmeliyiz

     Neden Tester Parfüm Tercih Etmeliyiz

     Dünya genelinde birçok farklı marka tarafından satışa sunulan parfümler mevcuttur. Kullanabileceğiniz çok sayıda parfüm olunca seçim yapmak kimi zaman içinden çıkılması zor bir durum alabilmektedir. Bu gibi durumlar için tester parfüm üretimi yapılmaktadır. Tester parfüm sayesinde bir parfümü satın almadan önce o parfümü belirli bir süre kullanabilir ve kokusuna bakabilirsiniz. Bu sayede o parfümün size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

     Tester parfüm ancak doğru satıcıdan alındığında paranızın tam karşılığını almış olursunuz. Bir parfümü sadece birkaç kere sıkarak satın aldıktan sonra o parfümden daha sonra hoşlanmayabilirsiniz. Bu da parfüme verdiğiniz paranın çöpe gitmesine neden olacaktır. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için yapmanız gereken tester parfüm almak ve belirli bir süre bu parfümü kullanmak olacaktır.

     Parfüm Nasıl Seçilir?

     Tester kadın parfüm alacağınız zaman parfümü hangi mevsimde ve hangi ortamda kullanacağınıza göre karar vermeniz gerekiyor. Bu nedenle de çoğu zaman birden fazla parfüm almak farklı ortamlarda uygun parfümleri kullanmada size yardımcı olacaktır.

     Yaz mevsiminde daha çok çiçek kış aylarında ise biberiye esanslı kokular tercih edilmektedir. İş hayatında ve toplantılarda gül, yasemin benzeri çiçek kokularına yönelebilirsiniz. Toplantılarda ve özel etkinliklerde ise portakal, kehribar ve benzeri esanslı kokulara yönelmeniz yeterli olacaktır. Bu kokuları doğru ortamda doğru bir şekilde kullandığınız zaman ortaya çıkan sonuca siz de inanamayacaksınız.